PWS Konstanta wspiera polski jazz, cz. 6

2021-09-10

 

Kontynuujemy współpracę z polskimi wykonawcami jazzowymi!

 

PWS Konstanta mecenasem i głównym sponsorem nowej płyty formacji ZK Collaboration „Slow Food”, krążek nr 86 w serii Polish Jazz już w drodze – premiera 1 X 2021 r.

Maciej Kądziela wiosną 2021 r. nawiązał z nami kontakt… telefoniczny! A nasze zaproszenie na spotkanie, późniejsza decyzja i działania były “strzałem w dziesiątkę” z naszej strony. Wspaniały człowiek i lider zespołu! Płyta wydaje nam się być bezapelacyjnie “skazana na sukces”.

Ogromny to dla nas zaszczyt być mecenasem i głównym jej sponsorem. Zapraszamy do delektowania się i życzymy “smacznego”.

Projekt: Łukasz Hernik
Zdjęcia: Sisi Cecylia.


 

O nich

 

Adam Zagórski i Maciej Kądziela, współliderzy zespołu ZK Collaboration, otwierają właśnie nowy, barwny rozdział w historii prestiżowej serii Polish Jazz, w której debiutują ze swoim drugim albumem „Slow food”. Nie należy on do mainstreamowych, a mnogość inspiracji i wpływów przyswojonych i przetworzonych przez każdego z muzyków w sposób organiczny jest zaskakująca.

W skład formacji wchodzą:

Mateusz Gawęda (fortepian, instrumenty klawiszowe), Jakub “Mizer” Mizeracki (gitara elektryczna / akustyczna), Roman Chraniuk (gitara basowa / kontrabas), Adam Zagórski (perkusja) i Maciej Kądziela (saksofon altowy, sopranowy, barytonowy).


Obserwuj ich: ZK Collaboration | Facebook
Posłuchaj jak grają: ZK Collaboration – Slow Food | Spotify

Stefan Orzełek

Broker Ubezpieczeniowy